Uzņēmējiem – “Tech Industry 2022” kontaktbirža

20. maijā izstādē “Tech Industry 2022” Ķīpsalā norisināsies kontaktbirža, kas piedāvās tikties ar potenciālajiem pircējiem un piegādātājiem, veidot lokālu vai starptautisku sadarbību, atrast projektu partnerus. Tā ir unikāla iespēja iegūt gan jaunas zināšanas, gan biznesa kontaktus!

Kontaktbiržas norises laiks: 18. un 19. maijā tiešsaistē, 20. maijā klātienē – Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā (izstādē “Tech Industry 2022”) konferenču zālē Nr.3, ieeja no Halles Nr. 2
Dalība: bez maksas!
Reģistrācija: līdz 19. maijam šeit: https://ej.uz/be8m

Partnerības pasākuma laikā uzņēmumi, zinātnieki un eksperti no dažādām valstīm komunicēs un veidos sadarbību par sekojošām tēmām:
metālapstrāde un automobiļi;
  • ražošanas metodes;
  • produkti un sastāvdaļas;
  • materiāli un izejmateriāli;
  • instrumenti un armatūra pēc pasūtījuma;
  • organizācijas un pakalpojumi;
  • starptautiski projektu pieteikumi.
  • inovatīvas tehnoloģijas.
Vairāk par kontaktbiržu lasiet šeit: https://tech2022.b2match.io/
Nepieciešama palīdzība? Rakstiet Latvijas Tehnoloģiskais centrs: agnese.kore@techcenter.lv

Kontaktbiržu organizē Latvijas Tehnoloģiskais centrs, sadarbībā ar EEN tīkla partneriem un projektu FIT-4-NMP, “MASOC” un “BT 1”.

Jau maijā Baltijas lielākā metālapstrādes un mašīnbūves izstāde
No 19. līdz 21. maijam Ķīpsalā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas un jauno tehnoloģiju izstāde „Tech Industry 2022”, kurā jaunākās iekārtas, instrumentus un tehnoloģijas demonstrēs iekārtu ražotāji no visas pasaules. „Tech Industry 2022” notiks divās hallēs, un tajā piedalīsies vairāk nekā 250 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas, Polijas, Čehijas, Itālijas un citām valstīm. Izstādē būs arī Latvijas nacionālais kopstends, kurā varēs iepazīt pašmāju ražotāju piedāvājumu un Inovāciju stends, kurā varēs iepazīt latviešu pašu jaunāko veikumu šajā nozarē. Vairāk par izstādi "Tech Industry": www.techindustry.lv
Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo