“Stokker” prezentēs inovatīvu tehnoloģiju biezu materiālu metināšanai

Jau no 19. līdz 21. maijam “Stokker” izstādē prezentēs inovatīvu tehnoloģiju biezu materiālu metināšanai, kas samazina metināšanas laiku līdz pat 50%.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma “Stokker” atgriežas “Tech Industry” Ķīpsalā!

Apmeklē “Stokker” stendu hallē Nr. 2 un apskati pasaulē vadošo ražotāju metināšanas iekārtas, aprīkojumu, dūmu novadīšanas sistēmas, metināšanas ķīmiju un darba aizsardzības aprīkojumu, no “Lincoln Electric”, “Böhler Welding”, “Plymovent”, “CEPRO”, “GPPH” un “Whale Spray”.

Jaunākās iekārtas un demonstrācijas
“Stokker” stendā varēs ne vien apskatīt un izpētīt iepriekš minētās iekārtas un aprīkojumu, bet arī vērot iekārtu un metināšanas procesu demonstrācijas, izmantojot virtuālās realitātes metināšanas simulatoru VRTEX no “Lincoln Electric” un metināšanas iekārtu-robotu ’’UR10’’ no ’’Böhler Welding’’.

Uzņēmums prezentēs arī jaunākās paaudzes “Lincoln Electric” daudzfunkcionālās metināšanas iekārtas “Speedtec 400” un “Powertec 380”, kā arī unikālo tehnoloģiju “HyperFill’, kas paredzēta biezu materiālu metināšanai un metināšanas laiku samazina līdz pat 50%.


No “Böhler Welding” produktu klāsta varēs apskatīt jaunākās MIG metināšanas iekārtas “Uranos NX3200” ar metināšanas robotu ’’UR10’’, kā arī jaunākās ’’TIG’’ metināšanas iekārtas.

Tāpat pie demonstrāciju metināšanas galdiem aktīvā darbībā būs aplūkojamas mazās “Plymovent” metināšanas dūmu filtrācijas iekārtas. Vēl izstādes apmeklētāji varēs saņemt ražotāja konsultācijas saistībā ar metināšanas kaitīgo dūmu problemātikas risināšanu ražošanas telpās.

Interesenti varēs apskatīt arī testa kabīni, kurā varēs apskatīt ražotāja “CEPRO” aizsargmateriālus, piemēram, metināšanas aizkarus, skaņas izolējošas sienas, nedegošus paklājus.

Apmeklētāji varēs iepazīties arī ar ražotāja “PEMA” metināšanas pozicionieriem un to tehniskajiem parametriem, kā arī ražotāja “GPPH” daudzveidīgajiem metināšanas galdiem un to piederumiem. Plašā klāstā būs pieejama arī “Whale Spray” metināšanas ķīmija.

Lielāko daļu eksponātu izstādē “Tech Industry 2022” varēs izmēģināt darbībā, kā arī saņemt speciālistu un ražotāju pārstāvju konsultācijas. Visi izstādes eksponāti būs pieejami iegādei par īpašām izstādes cenām.

“Stokker” ir instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums ar vairāk kā 30 gadu pieredzi. Pasaulē vadošo zīmolu metināšanas iekārtas un piederumi, augsta kvalitāte, profesionālas speciālistu konsultācijas un elastīgi finanšu risinājumi.

Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo