Valmieras tehnikums prezentēs inovatīvu tehnoloģiju – 3D virtuālo alu

No 19. līdz 21. maijam Inovāciju stendā Valmieras tehnikums izstādes apmeklētājus iepazīstinās ar inovatīvu izglītības tehnoloģiju 3D virtuālo alu, tās pielietojumu izglītībā un uzņēmējdarbībā.

Pašu 3D virtuālo alu nav paredzēts pārvietot, tādēļ izstādē informācija par tehnoloģiju būs video, stāstījuma, foto un informatīvi bukletu formā.

3D ala ir četru plakņu telpiska apmācību laboratorija, kas darbojas kā virtuālās realitātes vide, kur 3,5m x 3,5m izmēra telpā uz četrām sienām ir izvietoti projektori. Šāda veida virtuālajās vidēs iespējams izgatavot un testēt detaļu prototipus, izstrādāt interfeisus, simulēt darbu rūpnīcā, netērējot resursus fiziskām detaļām. Tas ļauj inženieriem labāk saprast, kā konkrētā detaļa darbojās jau gatavā produktā. Šādas virtuālās alas arvien biežāk tiek izmantotas kopīgajā plānošanā būvniecības nozarē. Ikviens, kurš veido automatizētas iekārtas modeļus vai virtuālās vides, atbilstošu saturu integrējot un apstrādājot 3D virtuālajā alā, var simulēt un pārbaudīt objekta funkcionalitāti, kā arī dizainu un detaļu saderību.

Profesionālās izglītības kompetences centrs Valmieras tehnikums ir viena no vadošajām un modernākajām profesionālās izglītības iestādēm Vidzemē. Saskaņā ar principu “izcilība profesionālajā izglītībā”, Valmieras tehnikums īsteno profesionālo izglītību visām sabiedrības grupām, nodrošinot iespējas indivīdam sasniegt savus izglītības mērķus. Sadarbībā ar industriju, Valmieras tehnikums nodrošina izglītojamo panākumus un sasniegumus visos karjeras posmos, izmantojot kvalitatīvas un novatoriskas apmācību metodes, pievēršot uzmanību izglītojamo vajadzībām individualizētā mācību vidē. Vairāk: https://valmierastehnikums.lv
facebook.com/valmierastehnikums
instagram.com/valmierastehnikumsRīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo