“Abplanalp Baltic” stendā būs īpašas atlaides un tikšanās ar Austrumeiropas drifta čempionu Kristapu Blušu

“Abplanalp Baltic” (stenda Nr. C2) izstādes “Tech Industry 2022” apmeklētājiem piedāvās īpašas atlaides kvalitatīviem frēžu komplektiem un citiem instrumentiem. Visas trīs izstādes dienas interesenti varēs konsultēties ar zinošiem speciālistiem par piemērotāko instrumentu un iekārtu izvēli.

Satiec Austrumeiropas drifta čempionu Kristapu Blušu!

20. maijā plkst. 13.00 “Abplanalp Baltic” stendā izstādes apmeklētāji varēs satikt Austrumeiropas drifta čempionu Kristapu Blušu (HGK). Viņš ir pirmais latvietis, kas piedalījies “FormulaDrift” čempionāta un izcīnījis vairākas godalgotas vietas. Visas trīs izstādes dienas Ķīpsalā varēs apskatīt “HGK Racing Team” drifta auto.


“HGK Racing Team”
“HGK” komanda ir dibināta 2006. gadā ar mērķi Latvijā popularizēt autosportu. Ar laiku, augot entuziasmam un mērķiem, komanda sāka piedalīties starptautiska mēroga sacensībās. 2015. gadā “HGK” sasniedza pasaules drifta “meku” “Formula Drift ASV” (neoficiāli pasaules čempionāts), kur līdz 2018. gadam guva neaizmirstamas emocijas, sasniegumus, pieredzi un atpazīstamību visā pasaulē. Kopš 2019. gada “HGK Racing Team” piedalās Eiropas mēroga sacensībās. Paralēli sacensībām, kurās testē visas viņu pašu inženieru un speciālistu radītās novitātes, “HGK” būvē un ražo driftam paredzētas pasaules līmeņa sporta automašīnas. Uz doto brīdi būtu grūti atrast kontinentu, kurā nebūtu kāda no “HGK” būvētām auto.

“HGK Racing Team” ir viens no “Abplanalp Baltic” klientiem. “HGK” izmanto CNC iekārtu “Haas VF-3SSYT’. “Abplanalp Baltic” piedāvā dažādus CNC risinājumus metāla apstrādei no dažādiem ražotājiem, tajā skaitā CNC iekārtas. “Abplanalp Baltic” ir oficiālais “Haas Automation” pārstāvis Latvijā. 
Par Kristapu Blušu
Kopš 2005. gada Kristaps Blušs piedalās profesionālās autosporta sacensībās, sākot no 2010. gada pilnvērtīgi startē kā vadošais “HGK” komandas pilots.
  • Divkārtējais Austrumeiropas drifta čempionāta (EEDC) uzvarētājs;
  • Pirmais latvietis, kas piedalījās “Formula Drift” čempionāta un izcīnīja vairākas godalgotas vietas: 2018. gadā - 5. vieta kopvērtējumā, 2019. gadā - uzvara “Atlants GA” posmā;
  • Vairāku starptautisku čempionātu posmu uzvarētājs.
“Abplanalp Baltic” piedāvā daudzveidīgus tehniskos risinājumus metāla apstrādei ar CNC iekārtām, kas mūsu biznesa partneriem garantē konkurētspējas priekšrocības.
Uzņēmuma internetveikalā ir iespējams iegādāties arī dažādus instrumentus.


Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo