“WAGO” iepazīstinās ar risinājumiem rūpnieciskās automatizācijas un viedo ēku jomā

“WAGO” izstādes “Tech Industry 2022” apmeklētājus iepazīstinās ar jaunākajiem produktiem un risinājumiem rūpnieciskās automatizācijas jomā un viedo ēku jomā.

Uzņēmuma stendā varēs apskatīt inovatīvākos risinājumus, “WAGO” savienojumus, ēku automatizāciju un elektroniku. Varēs apskatīt arī jaunākos produktus – 221 sēriju papildinošās Inline spailes, jauno CC100 kontrolieri, sadales spaiļu blokus, enerģijas skaitītāju, gēla kārbas, ECO2 barošanas blokus un daudz ko citu!
“WAGO” izstādes apmeklētājus iepazīstinās ar jaunumiem, kā arī ar jau pārbaudītiem un uzlabotiem risinājumiem un produktiem rūpnieciskās automatizācijas un viedo (gudro) ēku jomā. Risinājumi izmatojot “mākoni”. “WAGO” piedāvā arī inovatīvus risinājumus industrijas, dzelzceļa, enerģētikas tehnoloģijās, kuģubūves nozarē, kā arī ēku un apgaismojuma vadībā.

“WAGO” ir starptautisks uzņēmums, ar saknēm Vācijā jau kopš 1951.gada, kas ražo dažādus elektriskos savienojumiem un elektroniskās sastāvdaļas automatizācijai. “WAGO” ir īpaši labi pazīstams ar Cage Clamp un Push-In tehnoloģijām. Īpaši labi “WAGO” atpazīst ar 2273. un 221. sērijas spailēm.
SIA "Instabalt Latvia" ir oficiālais “WAGO” pārstāvis Latvijā.

Tālrunis: 67901188
Epasts: info@instabalt.lv
Mājaslapas: www.wago.com/global www.instabalt.lv/
facebook.com/wago.lv
linkedin.com/company/instabalt-latvia
youtube.com/channel/IGRīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo