Satiec lielāko aizsardzības nozares sakaru integrētāju Latvijā – “BELSS”!

“BELSS” izstādē “Tech Industry 2022” Inovāciju stendā prezentēs:

  • plašu inženiertehnisko telekomunikāciju risinājumu un pakalpojumu klāstu;
  • satelītsakarus;
  • ēku un inženierbūvju projektēšanu un būvniecību gan militārās jomas pārstāvjiem, gan civiliedzīvotājiem.
“Progress nav nejaušība!” – tas ir SIA “BELSS” moto. “BELSS” ir uzņēmums, kura prasmes, tehnoloģijas, pieredze un iespējas aizsardzības nozarē ir īpaši būtiskas šī brīža situācijā Eiropā, kuru vēl gada sākumā uzskatījām par neiespējamu mūsdienu pasaulē.

“BELSS” ir plaša profila uzņēmums, lielākais aizsardzības nozares sakaru integrētājs Latvijā. Jau vairāk nekā 25 gadus uzņēmums nodrošina inovatīvus risinājumus saviem klientiem, piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu no vienkāršas konsultācijas līdz sarežģītiem tehniskiem projektiem, ko nodrošina savas jomas speciālisti. Uzņēmums sadarbojas ar augstākā līmeņa ražotājiem no visas pasaules, kas nodrošina kvalitatīvu pakalpojuma izpildi, turklāt ir oficiālais “Motorola Solutions” pārstāvis Latvijā.

SIA “BELSS” ir biedrs, dalībnieks tādās organizācijās kā Latvijas Drošības un aizsardzības federācija, Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera, Latvijas telekomunikāciju asociācija. “BELSS” darbība ir sertificēta atbilstoši AQAP 2110 un ISO 9001 standartiem. “BELLS” ir pirmā kompānija Latvijā, kurai piešķirts AQAP sertifikāts.Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo