''BUTS'' aicina apgūt jaunas zināšanas un pārbaudīt metināšanas prasmes!

Mācību centrā “BUTS” jaunas zināšanas un prasmes var apgūt gan klātienē, gan e-studijās.

Mācību centrs “BUTS” piedāvā plašu mācību programmu klāstu, tai skaitā, metināšanu un metinātāju starptautisko sertifikāciju, sanitārtehniku, ventilāciju un kondicionēšanu, autoremontu, darba drošību, kā arī enerģētikas jomas kursus. Izstādē vairākiem kursiem īpaša akcijas cena!

“Tech Industry 2022” varēs tikties ar mācību centra ’’BUTS’’ ekspertiem, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko mācību programmu. Sniegsim informāciju gan par jaunu profesiju apgūšanu, gan prasmju pilnveidošanu. Iepazīstināsim ar programmu – Profesija 1 dienas laikā: tā ir lieliska iespēja cilvēkiem, kuriem ir zināšanas un prasmes kādā nozarē, bet nav apliecinoša dokumenta – iegūt kvalifikācijas dokumentu vienas dienas laikā un uzlabot savas iespējas darba tirgū. Šajā programmā iekļautas arī metināšanas, sanitārtehnikas un enerģētikas jomas profesijas.

“BUTS” izstādes stendā būs iespēja pārbaudīt arī savas metināšanas prasmes.

Izstādē vairākiem mācību kursiem tiks piedāvāta īpaša cena:
  • Lokmetināšana MIG / TIG / MAG / MMA / 80 stundas – 600 EUR
  • Autoiekrāvēja vai elektroiekrāvēja vadītājs – 50 EUR
  • Profilaktiskie mērījumi – 150 EUR
Izstādes dalībnieki tiks aicināti pārbaudīt savas zināšanas, konkursa balvas sarūpējuši mūsu sadarbības partneri.

Mācību centrs ’’BUTS’’ pieaugošo izglītības nozarē darbojas jau vairāk nekā 30 gadus, kopš 1991. gada. “BUTS” ir lielākā privātā mācību iestāde Latvijā: ar gandrīz 20 filiālēm visos Latvijas reģionos, vairāk nekā 200 mācību programmām, mācību vidi tiešsaistē, klātienē un e-studijās. Ik gadu “BUTS” mācībās piedalās ap 15 tūkst. dalībnieku.

www.buts.lv
facebook.com/MacibuCentrsBUTS

Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo