“Getac” – paaugstinātas izturības datori

Izstādē “Tech Industry 2022” varēs iepazīt paaugstinātas izturības planšetdatorus un klēpjdatorus.
Kopš 1989. gada “Getac” piedāvā izturīgus skaitļošanas risinājumus prasīgiem profesionāļiem ekstremālos apstākļos. Kā viens no vadošajiem izturīgo datoru piegādātājiem “Getac” piedāvā plašas izturīgu skaitļošanas produktu līnijas, piemēram, klēpjdatorus un planšetdatorus. “Getac” risinājumi veidoti īpaši izturīgi, lai lieliski darbotos visos laikapstākļos un izturētu kritienus pat no 2 metru augstuma. Pilnīgam risinājumam produktus var apvienot ar citu ražotāju aprīkojumu, nodrošinot integrētu ekosistēmas risinājumu, kas ietver lielisku aparatūru, montāžas komplektus, mobilos barošanas avotus, drošības un savienojamības programmatūru.

“Getac” apkalpo plašu nozaru klāstu, tostarp militāro un aizsardzības, tiesībaizsardzības, sabiedriskās drošības, avārijas dienestu, komunālo pakalpojumu, dabas resursu, naftas un gāzes, telekomunikāciju, transporta un rūpnieciskās ražošanas tirgu klāstu. “Getac” ir viens no galvenajiem meitasuzņēmumiem MiTAC-Synnex Business Group, kas ir trešā lielākā skaitļošanas grupa Taivānā ar 41,3 miljardu dolāru konsolidētajiem ieņēmumiem 2020. gadā.

“Getac” – paaugstinātas izturības datori
Kā viens no vadošajiem izturīgo datoru piegādātājiem “Getac” piedāvā plašas izturīgu skaitļošanas produktu līnijas, piemēram, klēpjdatorus un planšetdatorus.

elko.lv/risinajumi/getac-rugged
www.getac.com
facebook.com/GetacOfficialRīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo