Ķīpsalā noris izstāde „Tech Industry 2022”!

No 19. līdz 21. maijam Ķīpsalā notiek starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde „Tech Industry 2022”, kas ir lielākā nozares izstāde Baltijas reģionā!
“Tech Industry 2022” piedalās vairāk nekā 250 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Dānijas, Norvēģijas, Vācijas, Polijas, Čehijas, Itālijas, Francijas, Austrijas, Slovēnijas, Spānijas, Ukrainas, Ungārijas, Ķīnas un citām valstīm.
Izstādē būs apskatāms Latvijas ražotāju kopstends, kurā varēs iepazīt pašmāju ražotāju piedāvājumu un Ukrainas nacionālā ekspozīcija, kurā startēs 16 mašīnbūves, metālapstrādes un tehnoloģiju uzņēmumi.

„Tech Industry 2022” oficiālā atklāšana notiks 19. maijā plkst. 13.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā hallē Nr. 2. un tajā piedalīsies:


Edmunds Valantis
, Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs;
Iveta Strupkāja, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktora vietniece eksporta jautājumos;
Toms Grīnfelds, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas valdes priekšsēdētājs;
Ints Vīksna, Latvijas Tehnoloģiskā centra direktors;
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
Kardijs Broks, izstādes „Tech Industry” vadītājs.

“Tech Industry” piedāvās vienuviet iepazīt plašo risinājumu klāstu metālapstrādei, metālizstrādājumu ražošanai, mašīnbūvei, būvniecībai, automatizācijai, elektronikai, elektrotehnikai, autoservisiem, ceļu un tiltu celtniecībai, kuģu, dzelzceļu un avio būvei, lauksaimniecībai, ūdensapgādei, siltumapgādei un citiem saistīto nozaru uzņēmumiem.

Grandiozas iekārtu un tehnoloģiju demonstrācijas
Trīs dienas Eiropas un pasaules iekārtu ražotāji Ķīpsalā demonstrēs modernākās metālapstrādes un rūpnieciskās iekārtas darbībā, mašīnbūves un metināšanas iekārtas, elektroinstrumentus, gaisa plūsmu tehnoloģijas un hidrotehnoloģijas, metālizstrādājumus, automatizācijas un vadības sistēmas, hidrauliskās iekārtas, mēriekārtas, elektroniku un elektrotehniku, gāzes apgādes iekārtas, noliktavu aprīkojumu, darba aizsardzības līdzekļus, iekraušanas un izkraušanas tehniku u. C.

Pasākumi profesionāļiem
Izstādē notiks pasākumi par aktuāliem jautājumiem mašīnbūves, metālapstrādes, elektronikas un jauno tehnoloģiju jomā. 19. maijā plkst. 14.00–16.30 norisināsies seminārs vispārējās izglītības pedagogiem par izstrādātajiem mācību līdzekļiem dabas zinātņu un tehnoloģiju jomā.
Savukārt 20. maijā klātienē notiks “Tech Industry 2022” kontaktbirža, kurā uzņēmumu pārstāvji, zinātnieki un eksperti no dažādām valstīm komunicēs un veidos sadarbību par tēmām: mašīnbūve, metālapstrāde, automatizācija, elektronika, elektrotehnika, rūpnieciskie izejmateriāli, instrumenti, inovatīvas tehnoloģijas. Pievienojies un iegūsti jaunus biznesa kontaktus: https://tech2022.b2match.io
Vēl piektdien, plkst. 11.00 notiks seminārs “Viedā ražošana – Eiropas nākotne”, kurā ar praktisko pieredzi un vērtējumu par kopējām tendencēm dalīsies četri nozarē atzīti uzņēmumi: ’’Naglis & ERR’’, ’’Zippy Vision’’, ’’Duroc Machine Tool’’ un “Peruza’’. Pasākumus skati: www.techindustry.lv/seminari.php

“Tech Industry” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet jaunumiem:
“Tech Industry” mājaslapā: www.techindustry.lv
Un sociālajā tīklā Facebook: www.facebook.com/fairtechindustry

Izstādes darba laiks:
19.–20. maijs 10.00–18.00
21. maijs 10.00–17.00


Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo