"Klinkmann LAT" aicina uz semināru “Industriālo tīklu kiberdrošība”

Uzņēmums "Klinkmann LAT" aicina 29. novembrī uz semināru “Industriālo tīklu kiberdrošība”, kas norisināsies izstādes "Tech Industry 2019" ietvaros. Galvenās tēmas skars efektīvus automatizācijas risinājumus, kiberdrošību un ar to saistītos biznesa riskus. (Industry 4.0).Izstādes laikā "Klinkmann LAT" stendā J -19, 1.hallē, varēs klātienē redzēt aktuālāko automatizācijas un digitalizācijas nozarē - "Rockwell Automation Magne Motion" jaunās paaudzes ražošanas līniju darbībā, kā arī iepazīties ar digitālās ražošanas programmatūras "Wonderware" priekšrocībām un citiem biznesa risinājumiem, komponentēm industriālajai ražošanai.

"Klinkmann" ir vadošais ražošanas automatizācijas un elektrifikācijas risinājumu piegādātājs Ziemeļeiropā. Uzņēmums piedāvā risinājumus un atbalsta pakalpojumus, kas palīdz klientiem uzlabot produktus un digitalizēt ražošanas operācijas.


Uzņēmuma kompetences sfēras ir mašīnu un iekārtu vadība, digitālās ražošanas programmatūra, automatizācijas datu tīkli un datu aizsardzība, tostarp industriālais internets, ražošanas automatizācija, komutācijas tehnika, kā arī dažādi enerģētikas risinājumi. "Klinkmann" piegādā un atbalsta pasaules vadošo ražotāju produktus. Profesionāla tehniskā atbalsta komanda nodrošina pareizu produktu uzstādīšanu, sertificētu apmācību klientiem, kā arī pastāvīgu uzturēšanu.

Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo