Jau 10 gadus SIA WILL SENSORS ir uzticīgs industriālajiem sensoriem!

Šogad izstādē "Tech Industry" uzņēmums "WILL SENSORS" prezentēs jaunus industriālus bezvadu (LoRaWAN, NB-IOT) sensoru risinājumus. 

Uzņēmums aicina apmeklētājus 28.novembrī plkst. 13.00 apmeklēt praktisko semināru "WILL SENSORS" stendā, kas tiek organizēts kopā ar "IOT Factory" no Beļģijas. Tajā tiks parādītas sistēmas, kas būs aktuālas un pielāgojamas nākotnes tehnoloģijām un noderēs gan jomas profesionāļiem, gan arī vadībā strādājošiem, kuri meklē risinājumus procesu efektivitātes paaugstināšanai.

Ekspozīcijā tiks prezentēti ražotāja "BAUMER INERNATIONA" sensori. Uzņēmuma pārstāvji pastāstīs un parādīs sensoru IO-link funkcionalitāti un kāpēc to par priekšrocību sauc lielākie sensoru ražotāji.

"WILL SENSORS" izstādē atzīmēs savus 10 gadus! Uzņēmums gaida visus savus kientus un partnerus, lai pateiktos par sadarbību. SIA WILL SENSORS ir specializējies industriālajos sensoros - nodrošina tehniskās konsultācijas, pārzina tehnoloģiskos procesus un piegādā sensorus. Uzņēmums ir oficiālie pārstāvji vairākiem Eiropas un ASV ražotājiem.


Plašāka informācija:
www.willsensors.lv
www.sensors.lv
@willsensors
#willsensors


Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo