“EnergoStar" piedāvā industriālo elektrotehniku un rūpnieciskās elektroiekārtas, ražošanas automatizācijas projektu izstrādi un tehnoloģiskā procesa efektivitātes uzlabošanu

Uzņēmums "Energostar" izstādes apmeklētājiem piedāvās elektromotorus, reduktorus, motorreduktorus, frekvences regulētājus, vibratorus un encoderus."Energostar" piedāvājums izceļas ar produkta profesionālo tehnisko apkalpošanu un kompetentu inženieru konsultācijām. Produkcija atrodas uzņēmuma noliktavā. Tas nozīmē, ka vajadzīgo preci ir iespējams saņemt jau tajā pašā dienā. "Energostar" lepojas, ka var piedāvāt vislabāko, tātad, ar uzņēmumu ir viegli!

"Energostar" ir šeit, lai konsultētu, palīdzētu izvēlēties un atbalstītu arī pēc pirkuma veikšanas. Komānijai "Energostar" ir svarīgs un īpašs katrs klients.

"Energostar" izpilda īpašu preču atlasi, lai piedāvātu klientiem tikai tās preces, par kuru kvalitāti esam pārliecināti. Uzņēmums pārdod tikai oficiāli importētas preces, kurām ir ražotāja garantija. "Energostar" mērķis ir dot katrai precei labāko iespējamo cenu.

Uzņēmumam ir profesionāli preču konsultanti, kuri ieteiks labāko variantu katras konkrētās preces iegādei, kā arī palīdzēs sarežģītāku risinājumu izvēlē.
Uzņēmumam ir reklamāciju nodaļa, kas nodarbojas ar garantijas apkalpošanu, apmaiņu un atteikuma tiesībām – vienmēr atvērti sarunai.
Kompānija "Energostar" ir gatava palīdzēt nestandarta situācijās.

“SIA EnergoStar" - Latvijas lielākā kompānija, kas nodarbojas ar industriālās elektrotehnikas un rūpniecisko elektroiekārtu vairum- un mazumtirdzniecību, ražošanas automatizācijas projektu izstrādi, kā arī ar tehnoloģiskā procesa efektivitātes uzlabošanu.

Plašāka informācija:


Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo