Timesaving piedāvās IT risinājumus progresīvai noliktavai

Izstādē “Tech Industry 2019” identifikācijas un IT tehnoloģiju uzņēmums SIA "Timesaving" prezentēs savu šī gada nozīmīgāko jaunumu - noliktavu pārvaldīšanas sistēmu InStock WMS.

Tā ir daudzfunkcionāla un fleksibla noliktavas vadības sistēma, kas izstrādāta noliktavas procesu automatizēšanai vidēja un liela izmēra distribūcijas centros. Atšķirībā no līdzīgiem produktiem InStock WMS ir praktiski neierobežotas pielāgošanas iespējas jebkuram noliktavas tipam un procesiem.

"Timesaving" ekspozīcijā testēšanai būs pieejami jaunākie "Honeywell" skeneri un datu termināli, ar kuriem iepazīstinās pārstāvis no šī pasaules līmeņa uzņēmuma. Būs arī citi interesanti uzlīmju drukas printeri no "Toshiba", "TSC" un "Printronix". To vidū – krāsainu uzlīmju printeris, kura funkcionalitāte ir pielīdzināma nelielai tipogrāfijai. Viens no jaunākajiem šāda tipa printeriem Latvijas tirgū.

Aicinām apmeklēt "Timesaving" ekspozīciju stendā K-4 un pārliecināties, cik efektīvi var strādāt noliktava, izmantojot mūsu piedāvāto programmatūru un aprīkojumu!

SIA "Timesaving" ir dinamiska kompānija, kura, apvienojot nozares ekspertus, piedāvā augstas klases individuālus IT un identifikācijas tehnoloģiju risinājumus jebkurā darbības sfērā - tirdzniecībā, ražošanā, loģistikā, medicīnā u.c. Latvijas kapitāla uzņēmums, kas Latvijas tirgū stabili darbojas jau 10 gadus. 


Aktuālo informāciju par SIA "Timesaving" darbību un jaunumiem iespējams atrast mājaslapā www.timesaving.lv, kā arī uzņēma kontā sociālajā tīklā Facebook.


Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo