Dreambird piedāvās CAD/CAM programmatūru, metālapstrādes iekārtas, rūpniecības mēbeles un automatizētās noliktavu sistēmas

"Dreambird" un tā struktūrvienību "Italian Machinery Association" un "Smart Storage Solutions" ekspozīcijā darbosies štancēšanas prese "Euromac", robotizētā locīšanas šūna "Euromac FX Cell", atskarpju noņemšanas un pūlēšanas mašīna "Costa Levigatrici".

Tiks uzstādīta vertikālā automātiska lifta noliktava "Modula", "LISTA" industriālās mēbeles. Būs pieejamā informācija par citu ražotāju iekārtām (Vimercati, MG, Ficep, Hfiltration, Eurotherm, Macri, Baumalog), "Wilson Tool" instrumentu, "Hexagon" programmatūru. 


"Euromac" štancēšanas preses ir pieejamas dažādās konfigurācijās atkarībā no klienta ražojamo detaļu izmēriem, specifiku un materiālu. Tas ir aprīkotās ar CNC kontrolieru un ir savienojami ar visu pazīstamo standartu instrumentu. 

Robotizētā locīšanas šūna "Euromac FX Bend" — pirmā lietošanai gatava automatizētā šūna. "Euromac" piedāvā kompleksa risinājumu, kas sevī ietver locīšanas presi, integrēto robotu un ražošanas vadības programmatūru.

Lokšņu metāla izstrādājumu ražotāji varēs arī iepazīties ar mūsdienīgo daudzveidīgo štancēšanas un locīšanas instrumentu no britu ražotāja "Wilson Tool".
"Costa Levigatrici MD4" - iekārtas lokšņu metāla detaļu pūlēšanai, slīpēšanai un atskarpju noņemšanai pēc lāzergriešanas. "Costa" iekārtām ir modulārā uzbūve, tas var tikt nokomplektētas ar dažādiem virsmas sagatavošanas rīkiem pēc klienta vēlmēm.

"Modula Lift" iekārta ir automātiskā vertikālā noliktava dažādu produkcijas veidu glabāšanai. Vertikālās noliktavas ir paredzētas līdz 90% noliktavu telpu ietaupījumam, izņemšanas paātrināšanai un noliktavu efektivitātes uzlabošanai, samazinot cilvēku un produkcijas riskus.

Rūpniecības mēbeles "LISTA" uzlabo uzņēmuma organizāciju un efektivitāti. Tās modulāra struktūra ļauj pilnā mērā apmierināt specifiskās klienta vajadzības un efektīvi izmantot telpu. 

"Dreambird" ir oficiālais "Hexagon Production Software CAD/CAM" programmatūras izplatītājs Krievijā, NVS un Baltijas valstīs. Stenda apmeklētāji varēs redzēt pēdējas inovatīvas programmatūras versijas: "RADAN" lokšņu metālapstrādei, "EDGECAM" virpošanas-frēzēšanas un daudzasu iekārtām, kā arī citas metālapstrādes un ražošanas vadības iekārtas.
Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo