"Robur Baltia" iepazīstinās ar apstrādes iekārtām metāla lokšņu un ruļļu apstrādei, kā arī cauruļu un profilu apstrādei un izgatavošanai

Izstādes "Tech Industry 2019" hallē nr.2, stendā nr. B-7 uzņēmuma "Robur Baltia" speciālisti iepazīstinās ar apstrādes iekārtu klāstu, metāla lokšņu un ruļļu apstrādei, kā arī cauruļu un profilu apstrādei un izgatavošanai.IZSTĀDĪTĀ TEHNIKA AR ĪPAŠIEM NOSACĪJUMIEM:

  1. Vertikālā hidrauliskā locīšanas preses MVD B135 – 3100. Darba garums 3100 mm, ar veiktspēju 1350 kn, CNC Delm DA-58T, asu skaits Y1,Y2, X, R.
  2. Automatizētu slīpēšanas iekārtu EMC FLEXY M1350 – RH. Pilnībā atbrīvo ražošanu no netīrumiem, putekļiem, trokšņa, saspiestības un nodrošina efektīvu virsmas apstrādi ar pastāvīgi augstu kvalitāti.
  3. Kompakts un elastīgs slīpēšanas darbagalds EMC OXY M650, nelielu un vidēja izmēra metāla detaļu virsmas apstrādei un malas noapaļošanai.
CITI JAUNUMI KOMPĀNIJAS ROBUR BALTIA SORTIMENTĀ: 
  • Elektromehāniskās koordinātu caursišanas preses TECHNOLOGY ITALIANA.
  • Līnijas un darbgaldi ar CNC tērauda profilu apstrādei un izgatavošanai.
  • Automātiskie un pusautomātiskie zāģi.
  • Visu veidu inženierkomunikāciju risinājumus darbam ar metāla ruļļiem (piegriešanu, profilu un paneļu ražošana, griešana gareniski un šķērsām).
Kompānija «Robur Baltia» veic iekārtu atlasi un piegādi, sniedz visus nepieciešamos inženiertehniskos un servisa pakalpojumus, ieskaitot novecojušu metālapstrādes tehnoloģiju un iekārtu aizstāšanu un uzņēmumu modernizāciju Baltijā un NVS valstīs kopš 2001. gada.

Plašāka informācija:
www.roburbaltia.lv


Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo