Transporta un sakaru institūts (TSI) demonstrēs universālo robotu R3, dronu sistēmas un humanoīdos NAO robotus

Latvijas Tehnoloģiskā centra (LTC) un Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā organizētajā Zinātnieku Inovācijas stendā būs iespēja apskatīt un iepazīties ar Transporta un sakaru institūta (TSI) mobilajiem, humanoīdajiem NAO robotiem, universālo robotu UR3 un trim tālvadības gaisa kuģu (dronu) veidiem.Stenda apmeklētājiem izstādes laikā būs iespēja arī pārbaudīt savas zināšanas “prātā spēlē” ar robotu UR3, kā arī tiks demonstrēti tālvadības gaisa kuģu (dronu) sistēmas un stāstīts par dronu lietošanas apmācību iespējām, lai to izmantošana būtu legāla un droša, veicot paaugstināta riska operācijas saskaņā ar CAA prasībām.

Apmeklētājiem tiks stāstīts arī par apmācību iespējām kvalifikācijas celšanai un prasmju pilnveidošanai vispieprasītākajos novirzienos – IT (Java, C ++, Cisco CCNA, mobilās un tīmekļa lietojumprogrammas), rūpnieciskā robotika, loģistika un aviācija, kā arī angļu un ķīniešu valoda.

TSI pašlaik ir 16 zinātniskās laboratorijas ar mūsdienīgu aprīkojumu, modernas tehnoloģijas, bibliotēka ar Latvijā lielāko elektronisko zinātnisko grāmatu kolekciju, 20 studiju programmas, kas izstrādātas sadarbībā ar nozaru lielākajiem darba devējiem un ekspertiem – TSI biznesa sadarbības partneriem, kā arī tiek realizēti komerciālie un līgumpētījumu projekti sadarbībā ar industrijas pārstāvjiem.

Transporta un sakaru institūts īpaši lepojas ar Telekomunikāciju, elektronikas un robotikas centru (TERC), kur studentu apmācībām pieejami 23 dažāda veida roboti, kuru skaits ik gadu palielinās. Savukārt, Akadēmiskais un profesionālais aviācijas centrs (APAC) sniedz apmācības gan TSI studentiem, gan aviācijas nozares profesionāļiem visā pasaulē.

Ik gadu Transporta un sakaru institūts organizē starptautiskas zinātniskās konferences un seminārus, piesaistot pasaules līmeņa profesionāļus un speciālistus transporta, aviācijas un loģistikas jomās.

Plašāka informācija:


TSI, Transporta un sakaru institūts
www.tsi.lv
facebook.com/TSIpage
linkedin.com/company/transporta-un-sakaru-instit-ts
E-pasts: Marketing@tsi.lv, tālr.: +371 67109385Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo