Nāc un apskati ražošanas industrijai radīto IT sistēmu HORAS OEE & HORAS MPM reālā laika simulācijas, kā arī iepazīsties ar jaunāko produktu uzlabotākai noliktavas pārvaldīšanai – INOSTORAGE

Technologiniai Valdymo Sprendimai Ltd. ir pieredzējis informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas ražošanas optimizācijas, plānošanas, datu apkopošanas un kvalitātes kontroles sistēmu veidošanā un ieviešanā.

Šogad izstādē “Tech Industry 2019” uzņēmums iepazīstinās izstādes apmeklētājus ar reālā laika simulācijām, izmantojot ražošanas industrijai radītās IT sistēmas. Izstādes apmeklētāji tiks iepazīstināti ar ražošanas aprīkojuma efektivitātes datu apkopošanas un vizualizācijas sistēmu HORAS OEE, kā arī ražošanas plānošanas sistēmu HORAS MPM.


JAUNUMI - uzņēmums ir iepriecināts paziņot tā jaunāko izstrādāto produktu uzlabotākai noliktavas pārvaldīšanai. Technologiniai Valdymo Sprendimai Ltd. Iepazīstinās ar INOSTORAGE. Interaktīvu noliktavu risinājumu ar uz svariem balstītu tehnoloģiju, kas ļauj darbiniekiem piekļūt nepieciešamiem darba rīkiem un rezervēm tagad un tūlīt. Šis noliktavas pārvalīšanas rīks sniedz vieglāku pārskatāmību, lielāku kontroli un veicina būtisku patēriņa samazinājumu precēm, kas ir novietotas uzglabāšanā. Izstādes apmeklētājiem būs iespējams pašiem iepazīties ar INOSTORAGE un pārbaudīt tā funkcionalitāti.

Uzņēmums paplašina INOSTORAGE tirdzniecības kanālus, tāpēc jaunas partnerības iespējas tiks atzinīgi novērtētas.

Plašāka informācija:
Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo