"ABB" prezentēs Pick&PlacePack + SCARA Demo

Šogad  uzņēmums "ABB" izstādes "Tech Industry" apmeklētājiem ir sagatavojis īpašu pārsteigumu un prezentēs Pick&PlacePack + SCARA Demo.

 


Cellē IRB 360 un IRB 910SC roboti uzrāda strauju cikla laiku, lielisku dinamiku, ātrumu, augstu precizitāti un atkārtojamību. Parauga celle sastāv no “Pick&PlacePack” rāmja ar HMI paneli un datoru, SCARA rāmi, datorredzes sistēmu “Pick Master 3”, diviem siksnas konveijeriem, produkta atgriešanas vienības, gaismas tuneļa ar kameru un transportēšanas rāmja. Celle ir balstīta uz IRB360-1/1130 DELTA tipa robotu un IRB910-3/0.45 SCARA tipa robotu. Katrs IRB 360 variants var veikt ātrākās lasīšanas aplikācijas un ir optimizēts pakošanas darbiem. SCARA tipa roboti ir paredzēti dažādām aplikācijām, kurām nepieciešama ātra un atkārtojama locītavu tipa kustība.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) ir jaunāko tehnoloģiju līderis, kas nosaka rūpnieciskās digitalizācijas nākotni. Turpinot vairāk nekā 130 gadu ilgu inovāciju vēsturi, ABB ir četri uz klientiem orientēti, pasaules mēroga biznesa virzieni: 
  • Elektrifikācija
  • Rūpnieciskā automatizācija
  • Piedziņa un Robotika
  • Diskrētā automatizācija, kurus atbalsta ABB Ability™ digitālā platforma. 
2020. gadā ABB Elektrisko tīklu bizness tiks nodots Hitachi. ABB darbojas vairāk nekā 100 valstīs, ar vairāk kā 147, 000 darbiniekiem. 

Plašāka informācija:
Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo