Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības nozares aktualitātes uzzini MASOC klastera ekspozīcijā!

Mašīnbūves un Metālapstrādes rūpniecības Asociācijas (MASOC) klastera ekspozīcijā izstādē "Tech Industry" būs pārstāvēti 9 nozares uzņēmumi un varēs iepazīties ar nozares uzņēmumu piedāvāto produktu un pakalpojumu klāstu, iegūt informāciju par aktualitātēm nozarē un aktuālajiem projektiem, kā arī vienuviet uzzināt par profesionālās izglītības un pieaugušo izglītības iespējām mašīnbūves un metālapstrādes nozarē.

MASOC klastera ekspozīcijā varēs uzzināt par visplašākajām ražošanas iespējām, ko piedāvā Asociācijas uzņēmumi; tiem, kuri meklē sadarbības partnerus, būs iespēja satikties ar potenciāliem klientiem; ārvalstu viesiem būs iespēja satikties ar atbilstoša profila MASOC uzņēmumiem.


MASOC projekti
Asociācijas pārstāvji pastāstīs par  projektiem, kurus piedāvā saviem biedriem – Kompetences centrs jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādei ar ES finansējumu; starptautiskie projekti - SME Aisle - Baltijas uzņēmumu eksportam uz Āfrikas Dienvidu reģionu. MASOC klastera projekta ietvaros izveidotais Studentu konstruktoru birojs piedāvā veikt rasēšanas, konstruēšanas un projektēšanas darbus pēc uzņēmumu pasūtījuma, piesaistot finansiālu atbalstu no klastera projekta. MASOC stendā būs iespēja satikt SKB pārstāvjus, sīkāk uzzināt par sadarbības iespējām, kā arī apskatīt darbībā 3D skenēšanas pakalpojumus.

Tāpat arī būs iespēja iepazīties ar projektu "TehnoBuss" – mobilo tehnisko laboratoriju, kura ir aprīkota ar ar modernām tehnoloģijām – CNC apstrādes darbgaldiem, 3D printeri, robotiem, metināšanas stendu, automatizācijas mācību stendiem u.c.  "TehnoBuss" ir atvērts sadarbībai pasākumos un projektos, kas ir vērsti uz jaunatnes informēšanu, ieinteresēšanu un profesionālo orientāciju tehniskajās zinātnēs. "TehnoBuss" atradīsies un būs atvērts apmeklētājiem halles ārpusē.

MASOC informēs arī par iespējām paaugstināt darbinieku kvalifikāciju un apgūt jaunas prasmes nozares uzņēmumiem būtiskās jomās ES finansētā tālākizglītības Apmācību projekta ietvaros, kā arī  varēs uzzināt visaptverošu informāciju par profesionālās izglītības iestāžu piedāvātajām iespējām pieaugušo tālākizglītībā.

MASOC Seminārs 

Mašīnbūves un Metālapstrādes rūpniecības Asociācijas aicina uzzināt vairāk par metālapstrādes industrijas izaicinājumiem Baltijas valstīs, apmeklējot starptautisku semināru izstādes laikā “Development of Engineering Industries in the Baltic region”. Seminārs notiks 29. novembrī no plkst. 13.00 līdz 15.30, un tajā tiks diskutēts par aktualitātēm un izaicinājumiem mašīnbūves un metālapstrādes nozarē Baltijas reģiona valstīs - ar pieredzi dalīsies Lietuvas, Latvijas un Igaunijas nozaru uzņēmumi un asociāciju vadītāji.

Plašāka informācija:
Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo