Seminārs "Loksnes metāla detaļu ražošanas optimizācija"

Mūsdienās notiek ļoti strauja tehnoloģiju attīstība. Iekārtas kļūst sarežģītākas, daudzfunkcionālākas, ātrākas. Vai mēs spējam šo iekārtu resursu izmantot pilnībā? Vai mēs spējam mainīt domāšanu un radīt detaļas atbilstoši mūsu iekārtu iespējām?


“Rolands Moisejs” rīkotajā seminārā "Loksnes metāla detaļu ražošanas optimizācija" tiks apskatītas iespējas, kā uzlabot ražoto detaļu kvalitāti, saīsināt ražošanas laiku un samazināt izmaksas. Uzskatāmi tiks rādīti piemēri, kas parāda, kā ierastas lietas veikt vienkāršāk un ātrāk, taupot resursus. 

Kas ir būtiskākie faktori, kas sastāda detaļu ražošanas izmaksas un laiku? Kas ir lielākie laika “zagļi” Jūsu ražošanas procesā? Kā optimizēt un sagatavot pareizu detaļas dizainu, lai samazinātu detaļas ražošanā nepieciešamo tehnoloģiju skaitu?

Šie ir jautājumi, uz kuriem Jums atbildes sniegs Vācijas metālapstrādes iekārtu ražošanas uzņēmuma TRUMPF inženieris Sergej Darst, kas ikdienā konsultē pasaules mēroga ražošanas uzņēmumus.

Seminārs norisināsies izstādes "Tech Industry 2019" ietvaros 29.novembrī no plkst. 11.00 līdz 12.00. Darba valoda: angļu.

Turklāt visas dienas garumā Sergej Darst sniegs individuālas konsultācijas SIA “Rolands Moisejs” stendā A-1.

Plašāka informācija:

Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo