Uzzini "Magnetic Latvia" Biznesa inkubatoru jaunumus

Apmeklē Latvijas investīciju un attīstības aģentūras biznesa inkubatoru stendu un iepazīsti "Magnetic Latvia" Biznesa inkubatoru klientus: dronu autonomo lidojumu sistēmu “Drone plan”, darbinieku iesasites platformu “ENME”, ražošanas iekārtu efektivitātes mērīšanas un elektroniskās darba laika uzskaites sistēmu “InPass”, telemetrijas ierīci, kas paredzēta uzstādīšanai industriālās iekārtās  -“Engine reader” un fizikālu procesu datormodelēšanu - “EOF Consulting”.“Drone plan”


Uzņēmums "DronePlan" ir izveidojis vienu no pasaulē progresīvākajām autonomo lidojumu sistēmām, padarot dronus gudrākus. Tās ir industriālo bezpilota lidaparātu programmas grūti sasniedzamu objektu apsekošanai un automatizēšanai. Tehnoloģija ļauj plānot, kā arī izpildīt lidojuma misijas un automātiski apkopot un analizēt lidojuma datus. Savukārt īpašs piedāvājums uzņēmumiem - "Smart Enterprise" - ļauj uzlabot produktivitāti, samazināt izmaksas un novērst nelaimes gadījumus darbā.

SIA “Drone plan”,
Ķīpsalas iela 6A, Rīga, Latvija
29447402
droneplan@inbox.lv
droneplan.eu

“ENME” - darbinieku iesaistes platforma

ENME mākoņpakalpojums nodrošina komandu vadītājiem datus un ieskatus par darbinieku iesaisti un apmierinātību, lai vadītāji spētu sasniegt augstāku darba produktivitāti un mazāku darbinieku mainību savās komandās. ENME vāc datus ar pulsa aptauju palīdzību, nodrošina rezultātus tiešsaistē un piedāvā vadītājiem konkrētus risinājumus, kā uzlabot komandas iesaisti un motivāciju. 

SIA “ENME”
Miera iela 93 – 65, Rīga, Latvija
28353292
martins.zeps@enmehr.com
enmehr.com

“InPass”

Uzņēmums SIA "InPass" piedāvā ražošanas iekārtu efektivitātes mērīšanu, elektronisko darba laika uzskaites sistēmu (EDLUS), telpu klimata uzraudzību, kā arī drukas monitoringu. "InPass" produkti radīti, lai palīdzētu uzņēmumam uzlabot darba ražīgumu un pieņemt datos balstītus tūlītējus lēmumus jebkurā diennakts laikā no jebkuras vietas pasaulē.

SIA “InPass”
Klaipēdas iela 112 – 21, Liepāja, Latvija
29873054
info@inpass.lv
inpass.lv

“Engine reader”
Engine Reader ir telemetrijas ierīce, kas paredzēta uzstādīšanai industriālās iekārtās: elektroģeneratoros, pumpjos, kompresoros, mobilajos gaismas stabos, metināšanas iekārtās, industriālajās baterijās, u.c. Engine Reader caur iekārtas datu līnijām tiek savienots ar procesora kontrolieri, kas iekārtas darbības laikā nolasa aktuālos parametrus: atrašanās vietu, ģeneratora parametrus, dzinēja parametrus, datus par motora kļūdām, pārkaršanu, ģeopozicijas maiņu, apkopes nepieciešamību u.c. Šie un pārējie dati tiek nolasīti no iekātas un ar aktīvas SIM kartes starpniecību pa GPRS tīklu pārsūtīti uz serveri, kurā tiek apstrādāti un atspoguļoti platformas vadības un klienta interfeisā. Ierīci var pielāgot jebkurai industriālai iekārtai, kas savukārt ļauj apvienot visu ierīču datus vienā platformā. Ierīce atrisina tādas problēmas kā nepārtrauktu monitoringu par iekārtu tehnisko stāvokli, atrašanās vietu un noslodzi.

SIA “Engine reader”
Krišjāņa Barona iela 4 - 18, Sigulda, Latvija
29355966
dainis.kruze@intelligentsystems.lv
enginereader.com

“EOF Consulting”

Datormodelēšanas programmatūras izstrāde un konsultāciju pakalpojumi metalurģijas, mikroviļņu un elektriskās sildīšanas procesiem.

SIA “EOF Consulting”
Piestātnes iela 11a, Jūrmala, Latvija
24786762
info@eof-consulting.com
eof-consulting.com

Visā Latvijā darbojas 15 "Magnetic Latvia" Biznesa inkubatori, kas palīdz attīstīties jauniem, dzīvotspējīgiem un konkurētspējīgiem komersantiem. Biznesa inkubators ir atvērta koprades, biroja, darbnīcu, semināru un notikumu telpa jaunajiem uzņēmējiem un biznesa ideju autoriem. 

Plašāka informācija par "Magnetic Latvia" Biznesa inkubatoriem: inkubatori.magneticlatvia.lv Rīko:

 

bt1-logo

 

 

masoc-logo

 

Atbalsta:

 

magentic-logo

liveriga-logo

 

Iesakām:

 

magentic-logo