BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Lielākā un nozīmīgākā nozares izstāde Baltijā!

28. – 30. novembrī Rīga, Latvija

Jau rīt starts vērienīgajai izstādei “Tech Industry 2023”

No 30. novembra līdz 2. decembrim Ķīpsalā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2023”, kas ir lielākā nozares izstāde Baltijas reģionā.


“Tech Industry 2023” oficiālā atklāšana notiks 30. novembrī plkst. 13.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, hallē Nr. 2, un tajā piedalīsies:

  • Jurģis Miezainis, Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs;
  • Iveta Strupkāja, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktora pienākumu izpildītāja, LIAA direktora vietniece eksporta jautājumos;
  • Edvards Ratnieks, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks;
  • Toms Grīnfelds, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas valdes priekšsēdētājs;
  • Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
  • Kardijs Broks, izstādes “Tech Industry” vadītājs.
Uzreiz pēc atklāšanas plkst. 13.30 norisināsies labāko “iDEAHUB” inovatīvo projektu apbalvošana. Trīs visaugstāk novērtētās studentu komandas sadalīs 8000 eiro balvu fondu.

Baltijas lielākā mašīnbūves, metālapstrādes un jauno tehnoloģiju izstāde
Šogad “Tech Industry” piedalās vairāk nekā 270 uzņēmumu no vismaz 15 valstīm. Latvijas jaunāko veikumu nozarē prezentēs pašmāju ražotāji Inovāciju ekspozīcijā un Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas rīkotajā Latvijas kopstendā, kurā startē 13 Latvijas uzņēmumi. Vēl būs apskatāmi Čehijas, Somijas un Ukrainas nacionālie kopstendi.

Grandiozas iekārtu un tehnoloģiju demonstrācijas
Trīs dienas pasaules iekārtu ražotāji Ķīpsalā demonstrēs modernākās tehnoloģijas, aktuālākās iekārtas, aprīkojumu un instrumentus darbībā. “KUKA” Rīgā ieradīsies ar jauno energoefektīvo robotu sēriju “KR FORTEC Ultra”, bet “INSTRO” sadarbībā ar “CHIRON” demonstrēs augstas veiktspējas kompakto apstrādes centru “Micro5”. Savukārt Latvijas uzņēmums “Zippy Vision” iepazīstinās ar vizuālās pārbaudes un automatizācijas tehnoloģijām kokapstrādes nozarē. Eiropas pirmizrādi “Tech Industry 2023” piedzīvos augstas precizitātes liekšanas prese “TruBend 1225”. Arī “Swagelok Helsinki” prezentēs jaunumu – amonjaka gāzes paraugu ņemšanas sistēmu. “ABB’’ iepazīstinās ar jaunākajām tehnoloģijām, tostarp sadarbības robotiem ’’GoFa™’’, produktīvam darbam kopā ar cilvēkiem. Savukārt “ifm electronic” demonstrēs ultraskaņas sensorus bezkontakta attāluma mērīšanai un objektu noteikšanai, bet “RAW-Tech” stendā varēs apskatīt gan “Unitree Go2” robotsuni, gan bezpilota lidaparātus un bezpilota lidaparātu detekcijas iekārtas. Interesenti ’’Schneider Electric’’ stendā varēs aplūkot ’’Hole In One’’ robotu, uzzināt par digitālā sadales skapja konceptu un apskatīt pasaulē mazāko ’’3kW UPS’’. “DOBOT” industriālo un izglītības robotu klāstu prezentēs “digiOPTIMA”, vēl industriālos robotus demonstrēs “Profibus’’. Un tas nav viss! Ar detalizētu dalībnieku piedāvājumu varat iepazīties izstādes mājaslapā: www.techindustry.lv

Pasākumi profesionāļiem
Izstādē norisināsies dažādi pasākumi par aktuāliem jautājumiem mašīnbūves, metālapstrādes, elektronikas un jauno tehnoloģiju jomā, kas pulcēs uzņēmējus, profesionālo organizāciju un valsts iestāžu pārstāvjus. 30. novembrī norisināsies konference “Ilgtspējība ar ERP sistēmām”, seminārs ““Konwel” industriālie vārsti un sistēmu risinājumi” un prezentācija “Industriālie siltumsūkņi, dzesēšanas un kondicionēšanas sistēmas”.
Daudzi uzņēmumi tieši “Tech Industry” izmanto kā platformu savu jaunāko ražojumu un pakalpojumu prezentēšanai. 1. decembrī uz diviem semināriem – ““Smart Factory” risinājumi” un “Inovatīva cauruļu un profilu izmantošana detaļu ražošanā” – aicina “Rolands Moisejs”. Arī “Konwel” interesentiem piedāvā divus seminārus: ““Gestra” produkti un risinājumi tvaika un kondensāta sistēmām” un ““ARI Armaturen” noslēgarmatūra, vārsti un sistēmas”. Vēl piektdien būs energofirmas “JAUDA” informatīvais seminārs projektētājiem un “Linde Gas” rīkotais seminārs “Efektīva aizsarggāzu izmantošana MIG / MAG metināšanā”.
Visās trīs izstādes dienās Ķīpsalā varēs vērot robotsuņa “Unitree Go2” demonstrācijas. Detalizētu “Tech Industry 2023” programmu skatiet: www.techindustry.lv/seminari.php

“Tech Industry” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet jaunumiem:
“Facebook”: www.facebook.com/fairtechindustry/

Izstādes darba laiks:
30. novembris, 1. decembris 10.00–18.00
2. decembris 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas:
Ieejas biļete – 5,00 EUR
Bērniem līdz 14 gadu vecumam – bez maksas
Studentiem, skolēniem, pensionāriem, invalīdiem – 2,50 EUR

Autostāvvieta:

Autostāvvieta – 5,00 EUR
Stāvvietas apmaksu iespējams veikt stāvvietas apmaksas automātā (norēķini ar karti) vai mobilajā lietotnē “Mobilly” (apmaksas zona – SIC).

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image