BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Lielākā un nozīmīgākā nozares izstāde Baltijā!

28. – 30. novembrī Rīga, Latvija

Modernas iekārtas un progresīvas tehnoloģijas Baltijas lielākajā nozares izstādē “Tech Industry 2024”!

28.–30. novembrī Ķīpsalā, Rīgā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2024”, kurā jaunākās iekārtas, instrumentus un tehnoloģijas demonstrēs iekārtu ražotāji no visas pasaules. Iepazīsti zinātnes un ražotāju sasniegumus vienuviet!


“Tech Industry” ir nozīmīgākais un lielākais nozares pasākums Baltijā. Šogad izstādē piedalīsies vairāk nekā 270 uzņēmumu no vismaz 25 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Polijas, Čehijas, Austrijas, Itālijas, Francijas, Somijas, Zviedrijas, Dānijas, Norvēģijas, Slovēnijas, Spānijas, Šveices, ASV, Ukrainas, Ungārijas, Ķīnas u. c. “Tech Industry” apmeklē vairāk nekā 18 000 dažādu nozaru profesionāļu no visas pasaules.

Trīs dienas Eiropas un pasaules vadošie iekārtu ražotāji izstādē demonstrēs modernākās metālapstrādes un rūpnieciskās iekārtas darbībā, mašīnbūves un metināšanas iekārtas, elektroinstrumentus, gaisa plūsmu tehnoloģijas un hidrotehnoloģijas. Tāpat interesenti varēs iepazīt jaunākos metālizstrādājumus, automatizācijas un vadības sistēmas, hidrauliskās iekārtas, mēriekārtas, elektroniku un elektrotehniku, gāzes apgādes iekārtas, noliktavu aprīkojumu, darba aizsardzības līdzekļus, iepakojumu un materiālus, iekraušanas un izkraušanas tehniku un citas tehnoloģijas.

Šogad sadarbībā ar Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociāciju izstādē būs īpaši plašs Latvijas ražotāju kopstends, kur uzņēmēji prezentēs jaunākos produktus un pakalpojumus un tiksies ar ārvalstu potenciālajiem iepircējiem, partneriem un investoriem. Mašīnbūves un metālapstrādes nozare Latvijā ir viena no vadošajām nozarēm; vairāk nekā 80% no saražotā tiek eksportēts.

“Tech Industry 2024” būs arī Čehijas, Somijas un Ukrainas nacionālie kopstendi, kuros varēs iepazīties ar šo valstu ražotāju aktuālāko piedāvājumu un inovācijām.

Jaunākās iekārtas un tehnoloģijas darbībā
Izstādē var apskatīt pasaules vadošo zīmolu jaunākās iekārtas un tehnoloģijas darbībā un vienuviet iepazīt visu aktuālāko un plašāko risinājumu piedāvājumu metālapstrādei, metālizstrādājumu ražošanai, mašīnbūvei, būvniecībai, automatizācijai, elektronikai, elektrotehnikai, autoservisiem, ceļu un tiltu celtniecībai, kuģu, dzelzceļu un avio būvei, lauksaimniecībai, ūdensapgādei, siltumapgādei un citiem saistīto nozaru uzņēmumiem.

“Jaunākās iekārtas un instrumenti, ko varēs vērot “Tech Industry 2024”, noderēs gan rūpnieciskās ražošanas uzņēmumiem, gan saistīto nozaru pakalpojumu sniedzējiem, gan ikvienam ražošanas uzņēmumam, lai modernizētu un optimizētu ražošanu un ieekonomētu līdzekļus. Interesenti Ķīpsalā varēs iepazīties ar iekārtu ražotāju sasniegumiem un piegādātāju pakalpojumiem, apspriest sadarbības iespējas ar ievērojamu skaitu ārvalstu un Latvijas ražojošiem uzņēmumiem. Tā ir lieliska iespēja atrast potenciālos partnerus, piegādātājus un klientus!” uzsver izstādes “Tech Industry” vadītājs Kardijs Broks.

Plaša pasākumu programma
Līdzās vērienīgajai izstādei plānota arī biznesa un inovāciju pasākumu programma, kas ietvers konferences, seminārus un prezentācijas, B2B tikšanās, kontaktbiržu, tīklošanās pasākumus u. c. Precīza programma tiks publicēta, tuvojoties pasākumam.

Izstādes “Tech Industry 2024” oficiālā atklāšana notiks 28. novembrī plkst. 13.00.

“Tech Industry” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Izstādes darba laiks:
28., 29. novembris 10.00–18.00
30. novembris 10.00–17.00

Sekojiet jaunumiem:
“Tech Industry” mājaslapā: www.techindustry.lv un sociālajā tīklā Facebook: www.facebook.com/fairtechindustry

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image