BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Lielākā un nozīmīgākā nozares izstāde Baltijā!

28. – 30. novembrī Rīga, Latvija

Modernas iekārtas un progresīvas tehnoloģijas – Baltijas lielākā metālapstrādes un mašīnbūves izstāde “Tech Industry 2023” Ķīpsalā!

Jau no 30. novembra līdz 2. decembrim Ķīpsalā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2023”, kurā jaunākās iekārtas, instrumentus un tehnoloģijas demonstrēs iekārtu ražotāji no visas pasaules.


“Tech Industry 2023” piedalīsies vairāk nekā 270 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Čehijas, Dānijas, Norvēģijas, Polijas, Itālijas, Francijas, Austrijas, Slovēnijas, Somijas, Spānijas, Šveices, Ukrainas, Ungārijas, Ķīnas, Vācijas, Zviedrijas un citām valstīm. Izstādē būs arī Latvijas, Čehijas, Somijas un Ukrainas nacionālie kopstendi, kuros varēs iepazīties ar šo valstu ražotāju piedāvājumu. Savukārt Latvijas pašu jaunāko veikumu šajā nozarē prezentēs pašmāju ražotāji Inovāciju ekspozīcijā.

Izstāde piedāvās vienuviet Ķīpsalā iepazīt visu aktuālo un plašo risinājumu piedāvājumu metālapstrādei, metālizstrādājumu ražošanai, mašīnbūvei, būvniecībai, automatizācijai, elektronikai, elektrotehnikai, autoservisiem, ceļu un tiltu celtniecībai, kuģu, dzelzceļu un avio būvei, lauksaimniecībai, ūdensapgādei, siltumapgādei un citiem saistīto nozaru uzņēmumiem.

Grandiozas iekārtu un tehnoloģiju demonstrācijas
Trīs dienas Eiropas un pasaules iekārtu ražotāji Ķīpsalā demonstrēs modernākās metālapstrādes un rūpnieciskās iekārtas darbībā, mašīnbūves un metināšanas iekārtas, elektroinstrumentus, gaisa plūsmu tehnoloģijas un hidrotehnoloģijas, metālizstrādājumus, automatizācijas un vadības sistēmas, hidrauliskās iekārtas, mēriekārtas, elektroniku un elektrotehniku, gāzes apgādes iekārtas, noliktavu aprīkojumu, darba aizsardzības līdzekļus, iepakojumu un materiālus, iekraušanas un izkraušanas tehniku u. c.

Latvijas ražotāju kopstends
Arī šogad Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija (MASOC) izstādē organizē kopīgu klastera stendu, kurā būs pārstāvēti Latvijas mašīnbūves un metālapstrādes uzņēmumi. Tie prezentēs plaša spektra produktus un pakalpojumus – iekārtas un aprīkojumu dažādām tautsaimniecības nozarēm, risinājumus enerģētikas sektoram, kā arī visu veidu metālapstrādes pakalpojumus.

Izstādes “Tech Industry 2023” oficiālā atklāšana notiks 30. novembrī plkst. 13.00 hallē Nr. 2.


“Tech Industry” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet jaunumiem:
“Tech Industry” mājaslapā: www.techindustry.lv un
sociālajā tīklā Facebook: www.facebook.com/fairtechindustry/

Izstādes darba laiks:
30. novembris, 1. decembris 10.00–18.00
2. decembris 10.00–17.00

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image